Skoči do osrednje vsebine

Konferenca ob izidu priročnika za šolske delavce o spletnem nasilju

14. 2. bo od 8.30 dalje v Veliki dvorani potekala Konferenca ob izidu priročnika za šolske delavce o spletnem nasilju.

Soočanje s spletnim nasiljem je lahko težavno, zato so na Safe.si v sodelovanju z Inšpektoratom Republike Slovenije za šolstvo, Skupnostjo Centrov za socialno delo in Upravo kriminalistične policije Generalne policijske uprave pripravili priročnik o spletnem nasilju, ki bo v pomoč šolskim delavcem pri obravnavi incidentov spletnega nasilja.

Na konferenci ob izidu priročnika bodo predstavili ugotovitve o razširjenosti in dojemanju spletenega nasilja med mladostniki, pomenu in načinu vzgojnega delovanja VIZ na področju preprečevanja spletnega nasilja, vlogo policije pri obravnavi spletnega nasilja, vlogo centrov za socialno delo in pa priporočila za delo s starši in preventivo.

Konferenca je brezplačna, obvezna pa je predhodna prijava, ki jo lahko opravite do 9. 2. oziroma do zasedenosti prostih mest.

Več o konferenci in prijavi si lahko preberete na povezavi.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 23. januar 2024