Kariernik #3: vabimo vas, da predstavite svojo uspešno karierno pot

Spoštovane alumne in spoštovani alumni,

Fakulteta za družbene vede UL vsaki dve leti izda Kariernik, v katerem predstavljamo karierne poti diplomantk in diplomantov FDV.

V letošnji izdaji se osredotočamo na poklice prihodnosti, uspešne kerierne poti diplomantov in diplomantk FDV, delujočih v poklicih, ki jih med vašim študijem morda še nismo poznali ali so se v tem času spremenili, specializirali, postali drugačni, kot smo si jih predstavljali. Netipične, morda mednarodne, poslovne poti diplomantov in diplomantk FDV. Nekatere poklice je celo težko poimenovati. So trendi vplivali na to, da je vaša služba drugačna?

Vabimo vas, da svojo uspešno karierno pot predstavite tudi vi. Lahko v obliki besedila (največ eno A4 stran). Lahko se posnamete. Kakšna je bila vaša poslovna pot od diplome do danes? Kako bi jo predstavili?

Morda nam odgovorite samo na katero izmed spodnjih vprašanj:

Kako se spominjate svojega časa na FDV?
Kako je FDV prispeval k uspehu na vaši karierni poti?

Kaj bi svetovali študentom in študentkam FDV?

Obstajajo kakšni triki, kako izboljšati možnost zaposlitve?

Kakšni so trenutno trendi v vaši stroki?

Zakaj je družboslovje pomembno?

Svoje prispevke, spodnje podatke in fotografijo nam prosim pošljite do 30. septembra 2020 na pr@fdv.uni-lj.si

Ime in priimek:

Zaposlitev:

Podjetje:

Leto diplomiranja:

Program:

Zgodbe bomo objavili v Karierniku, v digitalni ali tiskani obliki.  V zahvalo vam pošljemo uporabno promocijsko darilo FDV (majico/ prenosno baterijo/ kozarec za kavo). Morda vas zanima predstavitev v okviru dogodkov naših študentskih društev ali alumni dogodkov? Ali pa vas povabimo kot slavnostno govorko ali govorca na podelitve diplom, informativne dneve ipd. Veseli bomo vaših predlogov.

Ponosni na svoje uspešne diplomate in diplomantke se veselimo ponovnega sodelovanja!

Prof. dr. Monika Kalin Golob

dekanja

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 29. julij 2020 | v kategoriji: Kariernik