Javne predstavitve tem in zaključkov doktorskih disertacij

Vabimo vas na prve javne predstavitve tem doktorskih disertacij ter druge javne predstavitve zaključkov doktorskih disertacij.

• Andreja Antolić bo v četrtek, 26. maja 2022 ob 15.00 v sejni sobi Centra za raziskovanje  javnega mnenja in množičnih komunikacij predstavila temo doktorske disertacije s področja politologije z naslovom: Dekonstrukcija jugoslovanskih mitov na primeru Hrvaške in Srbije (mentor: prof. dr. Igor Lukšič, somentor: prof. dr. Tihomir Cipek).

• Barbara Duvnjak bo v četrtek, 26. maja 2022 ob 16.00 v predavalnici 16 predstavila temo doktorske disertacije s področja organizacijsko kadrovskih študij z naslovom: Vloga trajnostnega menedžmenta človeških virov v trajnostnem delovanju organizacij (mentor: doc. dr. Andrej Kohont, somentorica: izr. prof. dr. Bojana Lobe);

• Iris Ivaniš bo v četrtek, 2. junija 2022 ob 12.30 v predavalnici 19 predstavila temo doktorske disertacije s področja varnostnih študij z naslovom: Ontološka varnost in moč spomina v Bosni in Hercegovini na primeru Muzeja vojnega otroštva (mentor: izr. prof. dr. Rok Zupančič).

• Miriam Hurtado Monarres bo v ponedeljek, 6. junija 2022 ob 14.30 v predavalnici 19 predstavila temo doktorske disertacije s področja sociologije z naslovom: Proces prehoda v dolgotrajno oskrbo skozi perspektivo neformalnih oskrbovalcev  (mentorica: izr. prof. dr. Maša Filipovič Hrast, somentorica: prof. dr. Valentina Hlebec).

• Ivan Kančev bo v torek, 7. junija 2022, ob 10.00 v predavalnici 18 predstavil zaključke svoje doktorske disertacije s področja globalizacijskih študij z naslovom: Razvoj, trajnost in demokracija, nemogoča trojica? (mentor: prof. dr. Žiga Vodovnik).

• Naile Krasniqi bo v ponedeljek, 20. junija 2022 ob 15:00h v predavalnici 18 predstavila temo doktorske disertacije s področja komunikologije z naslovom: Razvoj medijske politike in televizije v kontekstu medijskega sistema Kosova  (mentorica: izr. prof. dr. Mojca Pajnik).

• Matevž Malčič bo v četrtek, 23. junija 2022, ob 15.00 v predavalnici 19 predstavil zaključke svoje doktorske disertacije s področja politologije z naslovom: Vzroki in mehanizmi nazadovanja liberalne demokracije v državah članicah EU (mentorica: prof. dr. Alenka Krašovec, somentor: prof. dr. Lars Johannsen).

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 16. december 2020 | v kategoriji: FDV