Informativni dnevi za dodiplomski študij 2021

Informativni dnevi za dodiplomski študij na Fakulteti za družbene vede bodo letos potekali 12. in 13. februarja.

PETEK, 12. 2. 2021:

10.00 – 10.45: Skupna predstavitev programov FDV preko videokonference in YouTube povezave.

V uvodu vas bosta nagovorili dekanja fakultete prof. dr. Monika Kalin Golob in prodekanja za študentske zadeve izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda. Sledila bo kratka predstavitev študija na naši fakulteti, kjer boste spoznali tudi delovanje Osrednje družboslovne knjižnice Jožeta Goričarja, nagovorila pa vas bo tudi predstavnica študentov. Ker pa je vedno zanimivo slišati osebno zgodbo nekoga, ki mu je naša fakulteta odprla pot v karierni svet, pa se nam bo pridružil tudi dr. Jernej Pintar, direktor Tehnološkega parka Ljubljana.

Na isti povezavi bo do 14.30 odprta spletna klepetalnica za vsa vaša dodatna vprašanja (odgovarjali vam bodo sodelavci Službe za študentske zadeve).

Na predstavitvah posameznih programov vas bodo pozdravili člani in članice katedre, ki bodo predstavili svoj program in zaposlitvene možnosti, ter študenti in študentke teh programov, ki bodo podali svoje izkušnje študija na Fakulteti za družbene vede.

11.00 – 15.00: Predstavitev posameznih študijskih programov (vsak program bo prek videokonference predstavljen 2x):

11.00-12.00

(1. predstavitev)

12.00-13.00

(1. predstavitev)

13.00-14.00

(2. predstavitev)

14.00-15.00

(2. predstavitev)

15.00 – 15.45: skupna predstavitev programov FDV preko videokonference in YouTube povezave.

Na isti povezavi bo do 16.00 odprta spletna klepetalnica za vsa vaša dodatna vprašanja (odgovarjali vam bodo sodelavci Službe za študentske zadeve).

16.00-17.00: predstavitve posameznih študijskih programov (11 programov)

SOBOTA, 13. 2. 2021:

10.00 – 10.45: skupna predstavitev programov FDV preko videokonference in YouTube povezave.

V uvodu vas bosta nagovorili dekanja fakultete prof. dr. Monika Kalin Golob in prodekanja za študentske zadeve izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda. Sledila bo kratka predstavitev študija na naši fakulteti, kjer boste spoznali tudi delovanje Osrednje družboslovne knjižnice Jožeta Goričarja, nagovoril pa vas bo tudi predstavnik študentov. Ker pa je vedno zanimivo slišati osebno zgodbo nekoga, ki mu je naša fakulteta odprla pot v karierni svet, pa se nam bo pridružil tudi dr. Jernej Pintar, direktor Tehnološkega parka Ljubljana.

Na isti povezavi bo do 11.30 odprta spletna klepetalnica za vsa vaša dodatna vprašanja (odgovarjali vam bodo sodelavci Službe za študentske zadeve).

Ob 11.00 in 12.00 se bodo prek videokonference predstavili študijski programi:

Z vašo pomočjo lahko v bodoče pripravimo še boljše predstavitve, ki bodo v pomoč dijakom pri odločanju za študij. Vabimo vas k sodelovanju v kratki anketi: https://1ka.arnes.si/FDV2021

anketa

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 08. januar 2021