Sprejem tujih študentov na FDV

Pred začetkom študijskega leta 2021/22 Fakulteta za družbene vede pripravlja sprejem za več kot 170 tujih študentov. Sprejem za tuje redne in izmenjevalne študente bo potekal v četrtek, 30. septembra, od 11:00 dalje v Veliki dvorani FDV in predavalnici številka 7.

Osebje fakultete bo skupaj s študenti tutorji novince pripravilo na začetek študija s predstavitvijo študijskega procesa, fakultetnih prostorov in drugih študijskih ter obštudijskih dejavnosti. Tuji študenti bodo tako spoznali svoje novo izobraževalno okolje in dobili vse potrebne informacije za uspešen študij na naši fakulteti. Sprejem bo tudi odlična priložnost za navezavo prvih stikov z novimi kolegi.

Za dodatna vprašanja vam je na voljo Služba za pedagoško mednarodno sodelovanje in mobilnost ter Služba za študentske zadeve.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 17. september 2021