Informativni dan za mednarodne študente na FDV

Pred začetkom drugega semestra študijskega leta 2018/2019 Fakulteta za družbene vede pripravlja sprejem za več kot 70 mednarodnih študentov, ki so se odločili svoje znanje nadgraditi izven svoje matične fakultete. Sprejem bo potekal v četrtek, 15. februarja, od enajste ure dalje v predavalnici številka 7.

Mednarodni študenti bodo na sprejemu spoznali svoje novo izobraževalno okolje in dobili vse potrebne informacije za uspešen študij na naši fakulteti. Sprejem je tudi odlična priložnost za navezavo prvih stikov z novimi kolegi.

Osebje fakultete bo skupaj s študenti tutorji novince pripravilo na dober začetek semestra. Izvedeli bodo vse o študijskem procesu ter spoznali prostore, storitve in aktivnosti, ki potekajo v okviru Fakultete za družbene vede.

Za vsa dodatna vprašanja vam je na voljo Služba za mednarodno sodelovanje FDV.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 06. februar 2018