(prestavljeno na januar) Gostujoče predavanje ugledne znanstvenice prof. dr. Sandre G. Biedron

Januarja bo Univerza v Ljubljani gostila ugledno znanstvenico prof. dr. Sandro G. Biedron z Oddelka za elektrotehniško in računalniško inženirstvo na Inženirskem kolidžu Univerze New Mexico. S predavanjem Začetek velike znanosti bo osvetlila začetke velikih raziskovalnih infrastruktur, ki sta jih porodila znanstveno sodelovanje in stanje sveta pred več kot 75 leti, ter pokazala, do kod nas je to privedlo danes. Predavanje je odprto za javnost in bo potekalo v angleškem jeziku v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani (Kongresni trg 12).

*predavanje bo prestavljeno na mesec januar. Datum in čas bosta določena naknadno.

Več informacij so lahko ogledate tukaj.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 01. december 2017 | v kategoriji: dogodek