4. Dan nacionalne varnosti

Vabljeni na 4. Dan nacionalne varnosti, ki bo potekal v sredo, 16. oktobra 2019 ob 9.30, v veliki dvorani Fakultete za družbene vede.

V okviru 4. Dneva nacionalne varnosti bo potekala osrednja okrogla miza z naslovom »Zagotavljanje notranje varnosti Republike Slovenije - izzivi državnih, lokalnih in zasebnih organizacij«, s pričetkom ob 10. uri.

Pred tem bodo zbrane nagovorili: prof. dr. Monika KALIN GOLOB, dekanja Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani, Andrej KOVAČIČ, vodja programsko organizacijskega odbora DNV 2019, izr. prof. dr. Andrej SOTLAR, dekan Fakultete za varnostne vede Univerze v Mariboru ter Boštjan POKLUKAR, minister za notranje zadeve Republike Slovenije in Karl ERJAVEC, minister za obrambo Republike Slovenije.

Po okrogli mizi bodo podeljena priznanja za: POLICIST, VARNOSTNIK, GASILEC in VOJAK leta 2018.

Sledila bodo različna strokovna predavanja na različne teme s področja nacionalne varnosti.

Dogodek organizirajo Fakulteta za varnostne vede, Fakulteta za družbene vede, IVK Inštitut za varnostno kulturo in Slovensko združenje za varen svet.

Več informacij in program na spletni strani ter v programska brošura 4. DNV 2019

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 01. oktober 2019 | v kategoriji: FDV