11. poletna šola ECPR: Interesne skupine in lobiranje v javnopolitičnem procesu

30. junij - 8. julij 2021, virtualni dogodek

ECPR temeljna skupina za interesne skupine vsako leto organizira poletno šolo na temo interesnih skupin in lobiranja. Poletna šola združuje vodilne strokovnjake s področja politike interesnih skupin in civilne družbe in v enem tednu intenzivnih predavanj ponudi znanja o temeljnih vidikih raziskovanja interesnih skupin. Letošnja poletna šola, ki se bo prvič odvija na spletu, se osredotoča na mobilizacijo interesov v različnih fazah oblikovanja javnih politik.

Ne zamudite te priložnosti in spoznajte politično zagovorništvo in lobiranje ter se povežite z vrstniki in vodilnimi akademiki na tem področju z vsega sveta.

Poletna šola sprejme 25 udeležencev in ponuja predavanja, pregled metodoloških pristopov ter interaktivne raziskovalne razprave. Uspešni študentje lahko pridobijo 6 ECTS kreditnih točk.

Poletna šola je odprta za vse študente, ki so že vpisani v doktorski študij in napredne študente magistrskega študija, ki jih zanima področje raziskovanja interesnih skupin.

Več informacij o poletni šoli: https://ecpr.eu/Events/173

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. april 2021