Skoči do osrednje vsebine

10. ECREA ECC bo potekala v Ljubljani

Naslednje leto Fakulteta za družbene vede Univerze v Ljubljani (UL FDV) in Slovensko komunikološko društvo organizirata deseto ECREA evropsko komunikološko konferenco.

Konferenca, pod krovnim tematskim naslovom 'Communication & social (dis)order', bo potekala od 23. do 27. septembra 2024 v Ljubljani.

Organizatorji pozivajo k prijavi prispevkov, ki prevprašujejo vlogo komuniciranja v destabilizirani družbeni resničnosti, in sicer z vidikov, ki jih zastopajo različne ECREA sekcije, mreže in delovne skupine. Predloge za posamezne prispevke, panele in okrogle mize je mogoče oddati do 11. januarja 2024, vsem ECREA sekcijam, delovnim skupinam in mrežam prek ECREA ECC 2024 platforme za oddajo prispevkov.

Osrednja konferenca bo podprla tudi organizacijo neodvisnih predkonferenc, katerih poziv k prijavi je že objavljen.

Informacije o posameznih pozivih in rokih za oddajo prispevkov najdete na spletni strani konference.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 27. oktober 2023