Zmagovalci Rektorjeve nagrade za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2020

Nuša Muršič, študentka programa Mednarodni odnosi, je skupaj s Tilnom Kolarjem (School of Geography and Leeds Business School) ter Tomijem Petkom (University of Aberdeen), ustvarila inovacijo za naplikacijo LGBTown. Z inovacijo se je ekipa v finalnem izboru, ki je potekal 12. novembra 2020, uvrstila na 3. mesto v kategoriji "Študentke in študenti ter alumne in alumni".

LGBTown aplikacija bo namenjena ustvarjanju digitalne LGBT+ skupnosti, ki presega geografske razdalje in združuje vse vidike družbenega življenja LGBT+ skupnosti na enem mestu.

Razglasitev zmagovalcev Rektorjeve za naj inovacijo Univerze v Ljubljani je dostopna tukaj

Finalno tekmovanje pa je na ogled tukaj

Ekipi iskreno čestitamo!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 18. november 2020 | v kategoriji: Dosežki