Izšla je druga številka FDV Kariernika

V drugi številki kariernega časopisa smo se ponovno podali po kariernih poteh diplomantk in diplomantov naše fakultete. Z njimi so se študentke in študenti FDV pogovarjali o letih, ki so jih preživeli na fakulteti, o kariernih začetkih ter izzivih, s katerimi se spopadajo v nenehno spreminjajočem se svetu, dotaknili pa so se tudi aktualnih trendov v stroki.

Svoje karierne poti so predstavili Maša Crnkovič, Nina Lenko, Aljoša Bagola, Alma Redžić Selimović, Žiga Valič, Mirko Štular, Aleš Mišmaš, Tomaž Boh, Mojca Grobelnik, Simona Rajšp in Eva Cvelbar Primožič.

V Karierniku so se predstavila tudi študentska društva, ki pomembno prispevajo k bogati obštudijski dejavnosti na fakulteti in v svoje vrste vabijo bodoče FDV-jevke in FDV-jevke.

Za vpogled v aktualne trende v posamezni stroki smo tokrat vprašali profesorje in profesorice vseh študijskih programov, ki izpostavljajo, kako pomembno je in bo znanje družboslovja v obdobju razmaha robotizacije in informatizacije.

Prelistajte spletno različico FDV Kariernika:

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 14. februar 2019 | v kategoriji: Obvestila, Alumni