Sejem akademske knjige Liber.ac

liberac_2021_fb_1640_922

Filozofska fakulteta UL od 18. do 20. maja 2021 pripravlja tradicionalni Sejem akademske knjige Liber.ac, ki že vse od leta 2010 povezuje članice Univerze v Ljubljani ter mnoge slovenske akterje s področja izdajanja, promocije in distribucije akademskih knjig. Letošnji sejem bo potekal prek spleta.

Letošnji Liber.ac so zasnovali pod naslovom Stopinje v mestu. Pripravili so vrsto dogodkov, ki v mestu odkrivajo kulturne, umetniške, raziskovalne in znanstvene sledi ter jih umeščajo v čas in prostor – večino spremljevalnega programa bomo zaradi epidemije preselili v virtualno okolje.

Več informacij o programu najdete na Program Liber.ac 2021.

Knjige 44 razstavljavcev lahko pa po ugodni ceni lahko najdete na zavihku Spletni knjižni sejem

Na sejmu sodeluje tudi Založba FDV, ki nudi 30 % popust na vse knjige v spletni knjigarni. Koda za popust: LIB2021
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 13. maj 2021