Spletno predavanje “Srečevanje z Vietnamom: perspektive s Tajvana in Kinmena”

Vabljeni na naslednje predavanje v seriji Tajvanska predavanja o kitajskih študijah, z naslovom “Srečevanje z Vietnamom: perspektive s Tajvana in Kinmena.”

Informacije o predavanju:

Čas: ponedeljek, 21. junij 2021 | 13:00 (Vietnam) / 14:00 (Tajvan)

Govornik: prof. Yi-Yuan CHEN 陳益源 教授 (profesor na Univerzi Cheng Kung na Tajvanu)

Pogovor bo vodil prof. Lê Quang Trường 黎 光 長 院長 (predstojnik Fakultete za literaturo Univerze za družbene in humanistične vede - VNU-HCMC)

Dogodek bo potekal preko Google meet na nasledni povezavi https://meet.google.com/zdd-tpcy-apx (jezik dogodka je mandarinščina, PowerPoint pa v kitajščini in vietnamščini.)

Dogodek sofinancirajo Nacionalna centralna knjižnica, Center za kitajske študije, Fakulteta za literaturo na Univerzi za družbene in humanistične vede - Nacionalna univerza Vietnam - Ho Chi Minh City.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. junij 2021 | v kategoriji: EARL