Odprtje Japonskega oddelka EARL in simpozij oddelka za Azijske študije

Raziskovalno središče za Vzhodno Azijo (RSVA) oz. East Asian Resource Library (EARL) je skupna iniciativa Fakultete za družbene vede in Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani za proučevanje socialnih, kulturnih, gospodarskih in političnih sistemov Vzhodne Azije in je namenjena študentom, pedagogom, raziskovalcem ter tudi širši javnosti.

Vljudno vas vabimo na  ODPRTJE JAPONSKEGA ODDELKA V EARL in  SIMPOZIJ ODDELKA ZA AZIJSKE ŠTUDIJE.

Japonski oddelek v East Asian Resource Library (EARL) bo odprt v Osrednji družboslovni knjižnici Jožeta Goričarja (1. nadstropje) na Fakulteti za družbene vede (Kardeljeva ploščad 5, Ljubljana).

Slovesno odprtje Japonskega oddelka EARL  bo v petek, 21. aprila 2017, ob 9.30.

Pozdravili nas bodo:

• Prof. dr. Rado BOHINC, dekan, Fakulteta za družbene vede
  • Prof. dr. Gregor PERKO, prodekan, Filozofska fakulteta
  • Mr. ABE Hiroshi, namestnik veleposlanika, Veleposlaništvo Japonske
  • Mag. Mirjam KOTAR, koordinatorica EARL

Program Simpozija Oddelka za azijske študije je v priponki.

Veselimo se našega druženja in vas prosimo, da potrdite svojo udeležbo na dogodku na povezavi: https://www.1ka.si/a/124979

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 18. april 2017 | v kategoriji: