Od ponedeljka 26. oktobra do nadaljnjega uporabniki ne morejo vstopati v prostore knjižnice na FDV

Zaradi upoštevanja vladnega odloka je do nadaljnjega onemogočen fizični vstop v knjižnico. Izposojamo samo vnaprej naročeno gradivo na način:

• Gradivo obvezno predhodno rezervirate v Moja knjižnica v COBISS+ (izposoja je omejena na 5 naslovov).
  • Po dogovoru po e-pošti izposoja.odkjg@fdv.uni-lj.si ali telefonu 01/5805-150 lahko naročeno gradivo prevzamete ob dogovorjenem času  (med 9h in 15h) pred vhodom na fakulteto. Študentom FDV, ki osebno ne morejo prevzeti gradiva pred vhodom na fakulteto, pošiljamo obvezno literaturo iz učnega načrta, ki ni dostopna prek študijskega portala Zebra, brezplačno po pošti.
  • Drugim uporabnikom pošiljamo naročeno gradivo priporočeno po pošti na njihove stroške.

Pri izposojenem gradivu smo podaljšali roke za vračilo gradiva, lahko pa ga vrnete tudi po pošti na naslov knjižnice.

Številne servise ODKJG lahko uporabljate tudi od doma:

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 25. oktober 2020 | v kategoriji: Obvestila