Od 14. marca je ODKJG fizično zaprta zaradi ukrepov za preprečevanje širjenja koronavirusa

Od 14. marca dalje je knjižnica fizično zaprta za uporabnike, izvaja pa storitve na daljavo.

Pri vseh članih z izposojenim gradivom na dom smo podaljšali rok vračila do 1. junija. Podatke o izposojenem gradivu lahko preverite v COBISS+ pod Moje knjižnice.

V skladu s sedaj veljavnim sklepom rektorja in dokler vlada ne odobri odprtja visokošolskih zavodov, knjižnica deluje s servisi na daljavo:

• odgovarjanje na vprašanja, podaljševanje gradiva, urejanje oddaljenega dostopa in dogovor o pošiljanju gradiva na dom po pošti: po telefonu št. (01) 580 51 52 ali po elektronski pošti izposoja.odkjg@fdv.uni-lj.si;
  • informacijsko svetovanje, bibliografija raziskovalcev, dogovorjeni e-tečaji knjižnice pri predmetih na fakulteti: po telefonu št. (01) 580 51 52 ali po elektronski pošti knjiznica@fdv.uni-lj.si).

Oddaljeni dostop do e-virov od doma je mogoč prek Digitalne knjižnice UL.

O spremembah vas bomo sproti obveščali.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 29. april 2020 | v kategoriji: Obvestila