Enoletni testni dostop do korejske zbirke podatkov Kyobo Scholar

Kyobo Scholar je korejska spletna zbirka podatkov, ki vsebuje domače znanstvene revije, zbornike konferenc in strokovne revije. Na portalu najdemo ekskluzivni dostop do 1300 južnokorejskih revij, vključno z revijami SCI ranga.

Revije so razvrščene v naslednje kategorije: humanistika, jezikoslovje in književnost, družboslovje, menedžment in ekonomija, pravo, umetnost in šport, naravoslovje, inženiring, medicina in farmacija, kmetijstvo.

Kako dostopati:

Za dostop z lokacije na fakulteti obiščite scholar.dkyobobook.co.kr (FDV ali FF).

Za oddaljeni dostop obiščite scholar.dkyobobook.co.kr, kliknite gumb za prijavo na vrhu zaslona, v okno vnesite 'University of Ljubljana (류블 랴나 대학교)', kliknite iskanje, kliknite ime univerze. V polje ID in geslo vnesite "ljubl", "ljubl2021".

Testni dostop bo na voljo do 15. septembra 2022.

Povratne informacije o zbirki Kyobo Scholar in dostopu lahko sporočite na knjiznica@fdv.uni-lj.si.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 15. september 2021 | v kategoriji: EARL