Informacije in obvestila

Prikaži obvestila za kategorijo:

Prikaži vse
Nove knjige
Spletne vadnice
Tečaji

Za obdobje:

Testni dostop do De Gruyter Online

Do 30. novembra 2017 imamo na UL na voljo testni dostop do vira De Gruyter Online. Gre za informacijski vir, ki ponuja več kot 900 znanstvenih in strokovnih revij, ki multisiciplinarno pokrivajo mnoga področja, med drugim tudi politiko, ekonomijo in sociologijo.

18. september 2017 | Obvestila

Odprtje Kitajskega oddelka v East Asia Resource Library

Vjudno vas vabimo na ODPRTJE KITAJSKEGA ODDELKA V EAST ASIA RESOURCE LIBRARY, v torek, 19. septembra ob 9.00.

15. september 2017 | Obvestila

Nova referenčna zbirka JapanKnowledge Lib

Na Univerzi v Ljubljani je po novem mogoč dostop do referenčne zbirke JapanKnowledgeLib, ki jo financira Japonska fundacija. Zbirka ponuja spletni dostop do osrednjih japonskih enciklopedij, slovarjev in ostalih referenčnih virov.

05. maj 2017 | Obvestila

Odprtje Japonskega oddelka EARL in simpozij oddelka za Azijske študije

Vljudno vas vabimo na ODPRTJE JAPONSKEGA ODDELKA V EARL in SIMPOZIJ ODDELKA ZA AZIJSKE ŠTUDIJE.
Japonski oddelek v East Asian Resource Library (EARL) bo odprt v Osrednji družboslovni knjižnici Jožeta Goričarja (1. nadstropje) na Fakulteti za družbene vede (Kardeljeva ploščad 5, Ljubljana), v petek, 21. aprila 2017, ob 9.30.

18. april 2017

Testni dostop do kitajske zbirke CNKI

Na Univerzi v Ljubljani je omogočem testni dostop do obsežne kitajske interdisciplinarne zbirke CNKI (China National Knowledge Infrastructure). CNKI je osrednji kitajski nacionalni informacijski projekt pod vodstvom Tsinghua University, podprt pa je tudi s strani različnih ministrstev. Zbirka vsebuje znanstvene revije, doktorske disertacije, magistrske naloge, zbornike, časopise, letopise, statistične letopise, patente standarde...

24. marec 2017

Testni dostop do zbirk SAGE Research Methods in SAGE Video

Na Univerzi v Ljubljani imamo do 21. 4. 2017 testni dostop do zbirk SAGE Research Methods in SAGE Video.

22. marec 2017 | Obvestila

Odprtje korejskega oddelka v EARL in dnevi koreanistike (6., 10. in 17. marec 2017)

Vljudno vas vabimo na ODPRTJE KOREJSKEGA ODDELKA V EARL in DNEVE KOREANISTIKE (6., 10. in 17. marec 2017)

27. februar 2017 | Obvestila

Brisanje neaktivnih članov knjižnice

V Osrednji družboslovni knjižnici Jožeta Goričarja bomo 15. februarja iz baze članov knjižnice brisali neaktivne člane, saj nam to nalagata zakona o varstvu osebnih podatkov in knjižničarstvu.
Za neaktivne veljajo člani, ki že leto dni niso uporabljali knjižničnih storitev in jim je že pred letom ali več poteklo članstvo.

02. februar 2017 | Obvestila

Testni dostop do MIPP International Library

Na FDV imamo testni dostop do MIPP International Library, ki vsebuje polna besedila ruskih političnih in poslovnih časopisov in revij.

31. januar 2017 | Obvestila

Novost: POS terminal v ODKJG

Uporabnike obveščamo, da je po novem v ODKJG možno obveznosti poravnati tudi s karticami. Poslovanje je možno s karticami BA, MAESTRO, VISA, MASTERCARD.

26. januar 2017 | Obvestila