[VABILO] Študentsko tekmovanje Innovative all nighter

POZOR: Na voljo je še nekaj vstopnic za študentsko tekmovanje Innovative all-nighter  ‼️

24 zabavnih ur, ustvarjalno razmišljanje, inovativne rešitve, timsko delo in mreženje z vrstniki in priznanimi slovenskimi podjetji.

Pridruži se jim 19. - 20. novembra 2020 prek spleta iz udobja domačega kavča. Prijavi se, poišči najboljšo rešitev za izziv, ki ga zastavi izbrano podjetje, in osvoji bogate nagrade.

Namen tekmovanja Innovative all-nighter je v 24 urah najti inovativne pristope, kako približati določen izdelek ali blagovno znamko izbranega podjetja mladim. Prav tako je dogodek odlična priložnost za povezovanje med študenti iz različnih fakultet in spoznavanje vsakodnevnih izzivov, s katerimi se soočajo podjetja. Primeren je za študente vseh fakultet.

Prijava je mogoča na povezavi: Eventribe all-nighter

Več informacij najdeš na spletni strani inovativeallnighter.com. Obišči tudi njihov InstagramFacebook ali pa si na YouTube poglej, kako so se imeli lani.

Komajčakajo, da vidijo tvoje inovativne ideje in da skupaj preživite norih 24 ur.

P.S. Študentom EF UL se z udeležbo prizna 12 ur pri predmetu Razvoj poslovnih spretnosti v tekočem letu.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. oktober 2020 | v kategoriji: Karierni center