[VABILO] Natečaj za študente novinarstva na temo povezanosti migracij z globalnim razvojem

Nagradni natečaj »Migracije.Povezanost.Razvoj.« za študente Fakultete za družbene vede

V sklopu mednarodnega projekta zagovorništva in ozaveščanja z naslovom         MIND - Migracije.Povezanost.Razvoj. (Migration.Interconectedness.Development.) Slovenska karitas v sodelovanju s Fakulteto za družbene vede ter časopisi Delo, Nedeljski dnevnik in Primorske novice vabi študente vseh smeri na FDV, še posebej novinarstva, k sodelovanju na nagradnem natečaju za pripravo članka na temo povezanosti migracij z globalnim razvojem.

Več v priponki

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 13. november 2020 | v kategoriji: Karierni center