[ŠTUD. PRAKSA/PROSTOVOLJSTVO] Društvo SOS telefon vabi nove prostovoljke za svetovalno delo na SOS telefonu

Študentska praksa v okviru prostovoljnega dela v Društvu SOS telefon

V Društvu SOS telefon za ženske in otroke – žrtve nasilja omogočamo opravljanje študentske prakse v okviru opravljanja prostovoljnega dela. Prostovoljno delo se opravlja kot svetovalno delo na SOS telefonu za ženske in otroke – žrtve nasilja. Za opravljanje prostovoljnega dela je potrebno uspešno opraviti osnovno usposabljanje. Za opravljanje študentske prakse je potrebno podpisati dogovor o prostovoljskem delu za obdobje vsaj enega leta.

Društvo SOS telefon vabi nove prostovoljke za svetovalno delo na SOS telefonu

Društvo SOS telefon organizira osnovno usposabljanje za prostovoljno delo. Usposabljanje bo potekalo na spletu, v aprilu in maju 2021.

Če ste ženskega spola, stari vsaj 18 let in vas zanima svetovalno delo z žrtvami nasilja, nam pišite na e-naslov: drustvo-sos@drustvo-sos.si, in poslali vam bomo vse nadaljnje informacije.

Prisrčno vabljene!

Društvo SOS telefon

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 22. marec 2021 | v kategoriji: Karierni center