Skoči do osrednje vsebine

[NATEČAJ] HUD razpis bo letos malce drugačen

Letošnji HUD razpis bo potekal pod okriljem Rektorjeve nagrade, ki jo organizirata Univerza v Ljubljani (UL) in Ljubljanski univerzitetni inkubator (LUI). V tokratni izvedbi tekmovanja bodo inovatorke in inovatorji razvrščeni v tri kategorije:

1. kategorija študentk in študentov, alumen in alumnov

2. kategorija raziskovalk in raziskovalcev, redno zaposlenih na Univerzi v Ljubljani

3. kategorija študentk in študentov 1. in 2. stopnje, ki želijo s svojo inovacijo rešiti katerega od aktualnih družbenih problemov (HUD razpis)

ZAKAJ SE PRIJAVITI?

• NAGRADNI SKLAD 18.000 € (6.000 € za posamezno kategorijo)
  • DELAVNICE oblikovanja poslovne ideje, zaščite intelektualne lastnine ter nastopanja in predstavitve vaše ideje pred komisijo (pitching).
  • OCENA komercialnega potenciala ideje.
  • Najboljše/najboljši boste imeli možnost vstopiti v program LUI, kjer vam bomo pomagali pri pridobitvi finančnih virov ter dostop do investitork/investitorjev in gospodarstvenic/gospodarstvenikov.

Prijave sprejemamo najkasneje do 18. septembra 2022 do 23.59 ure.

Za več informacij obiščite spletno stran HUD razpisa ➡️ https://ppz.uni-lj.si/hud

V primeru dodatnih vprašanj pa pišite na e-naslov info@lui.uni-lj.si ali pokličite na telefonsko številko 01 620 34 82.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 12. september 2022 | v kategoriji: