Prikaži obvestila za kategorijo:

Vse kategorije
Dogodek
Dosežki
Karierni center

Za obdobje:

Ali vas zanima delo v marketingu

Podjetje SAP Slovenija d.o.o. Išče osebo s statusom študenta za delo v marketingu.

23. junij 2017 | Obvestila

Imate podjetniško žilico in si želite soustvarjati zgodbo o uspehu?

Iščejo študenta za trženje in komunikacijo s strankami preko telefona, sklepanje novih ponudb in pogodb, dogovarjanje s partnerji.

23. junij 2017 | Obvestila

UniCredit Banka Slovenija d.d. razpisuje študentsko delo

V UniCredit Bank, članici vodilne evropske bančne skupine, v kateri združujejo mednarodne izkušnje in lokalno znanje, v svoje vrste vabijo osebe s pozitivnim odnosom do dela.

22. junij 2017 | Obvestila

Poletna šola kulturnega menedžmenta na EF

Poletna šola kulturnega menedžmenta (PŠKM) je univerzitetni projekt v okviru Sveta za umetnost, ki ga skupaj organizirajo štiri fakultete Univerze v Ljubljani: Ekonomska fakulteta, Akademija za glasbo, AGRTF in ALUO.

20. junij 2017 | Karierni center

Simbioza išče animatorje

Vse, ki bi želeli v času poletnih počitnic sodelovati v okviru delavnic in drugih dejavnosti za otroke vabimo, da se priključite projektu, ki ga organizira Simbioza.

19. junij 2017 | Obvestila

Poletno delo v oglaševalski agenciji

Vsi ki vas zanima delo v oglaševalski agenciji vabljeni, da se prijavite na razpisano delovno mesto za poletno delo.

16. junij 2017 | Obvestila

Danfoss Trata d.o.o. išče sodelavko/sodelavca za področje marketinga

Veliko mednarodno podjetje s poslovalnicami in tovarnami po vsem svetu Danfoss Trata d.o.o. išče sodelavko/sodelavca za področje marketinga, ki bi delo prevzel od sodelavke, ki je dobila druge zadolžitve.

15. junij 2017 | Obvestila

Štipendija za študij v tujini

Rotary klub Ljubljana vsako leto razpisuje štipendijo za študij v tujini. Z nagradnimi štipendijami želijo v Rotary klubu Ljubljana spodbujati uspešen študij in raziskovalno ter razvojno delo mladih v Ljubljani ali na priznanih visokošolskih ustanovah v tujini.

14. junij 2017 | Obvestila

Nagradni razpis za najboljša diplomska, magistrska in doktorska dela

Društvo za združene narode za Slovenijo razpisuje nagrade za najboljša diplomska, magistrska in doktorska dela s področja delovanja Organizacije združenih narodov, obranjena med 1. avgustom 2016 in 31. julijem 2017.

14. junij 2017 | Obvestila

Prostovoljno delo v Romuniji

Projekt evropske prostovoljske službe za tiste, ki si želite odkrivanja navad in običajev romunskega podeželja. "IZVOARELE UNVEILED" JE PROJEKT PROGRAMA ERASMUS+, KI GA IZVAJA ORGANIZACIJA URBA DE CULTURA.

08. junij 2017 | Karierni center