Prikaži obvestila za kategorijo:

Vse kategorije
Dogodek
Dosežki
Karierni center

Za obdobje:

Nagradni razpis za najboljša diplomska, magistrska in doktorska dela

Društvo za združene narode za Slovenijo razpisuje nagrade za najboljša diplomska, magistrska in doktorska dela s področja delovanja Organizacije združenih narodov, obranjena med 1. avgustom 2016 in 31. julijem 2017.

20. julij 2017 | Obvestila

Vabilo na CV kliniko

Vabimo te na CV kliniko, ki bo potekala dne 19. julija 2017 med 10.00 in 16.00 uro v prostorih Fakultete za družbene vede.

13. julij 2017 | Obvestila

Zavod za turizem in kulturo Kranj išče zunanjega strokovnega sodelavca za vsebinski marketing

Za komuniciranje znamke Visit Kranj se išče poznavalec vsebinskega marketinga, ki je hkrati tudi tekstopisec in vodja trženjskih projektov, z razumevanjem delovanja tradicionalnih in digitalnih orodij promocije in trženja.

10. julij 2017 | Obvestila

Globalno podjetje za mobilno plačevanje vabi k sodelovanju

Uspešno hitro rastoče globalno podjetje z licenco za mobilno plačevanje po celem svetu, član evropskega gospodarskeg sveta, išče dobre prodajnike za pokritje slovenskega trga.

03. julij 2017 | Obvestila

Razpis za podporo pri razvoju poslovne ideje in zagonu lastnega posla

Prijavite se na razpis Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja za podporo pri razvoju poslovne ideje in lastnega posla.

29. junij 2017 | Obvestila

Podjetje Smart Com in Elektroinštitut Milan Vidmar vabita na mednarodni hackathon HackElect

V oktobru bo potekalo dvodnevno tekmovanje kreativnih posameznikov, ki razmišljajo izven okvirov, z namenom najti inovativne rešitve na področju elektroenergetike in tehnologij »pametnih omrežij«.

29. junij 2017 | Obvestila

Asistent (M/Ž) v tehnično-razvojnem oddelku

Podjetje iPROM vabi v svoje vrste Asistenta (M/Ž) v tehnično-razvojnem oddelku, ki bo odgovoren za optimizacijo kampanj in integracijo z rešitvijo iPROM AdServer.

27. junij 2017 | Obvestila

Internetni analitik

Uspešna, hitro rastoča skupina Studio Moderna, s svojimi podjetji prisotna v 21 državah srednje in vzhodne Evrope z več kot 7000 zaposlenimi, ponuja študentsko delo na področju spletne analitike.

27. junij 2017 | Obvestila

Ali vas zanima delo v marketingu

Podjetje SAP Slovenija d.o.o. Išče osebo s statusom študenta za delo v marketingu.

23. junij 2017 | Obvestila

Imate podjetniško žilico in si želite soustvarjati zgodbo o uspehu?

Iščejo študenta za trženje in komunikacijo s strankami preko telefona, sklepanje novih ponudb in pogodb, dogovarjanje s partnerji.

23. junij 2017 | Obvestila