[ALUMNI SEKCIJA TKOJ] Brezplačno predavanje »Zmagovita prijava za nagrado Zlato pero«

Katedra za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi (TKOJ) in alumni sekcija TKOJ vljudno vabita na brezplačno predavanje Združenja poslovnih komunikatorjev IABC Slovenija o nagradi Zlato pero, najvišjem strokovnem mednarodnem priznanju znotraj poslovnega in organizacijskega komuniciranja.

Dogodek bo 18. decembra 2018 ob 14.30 v predavalnici 18.

Strokovnjaki z IABC Slovenija bodo predstavili razpis in ocenjevalni postopek, pretekli nagrajenci pa bodo z vami delili svoje izkušnje in napotke, kako pripraviti prijavo in iz uspešno izvedenega projekta narediti zmagovalca.

Predavanju bo sledilo neformalno druženje, na katerem bomo izmenjali mnenja in ideje o delovanju alumni sekcije TKOJ.

Prosimo vas, da svojo udeležbo sporočite na elektronski naslov iabc.slovenia@gmail.com najkasneje do 17. decembra 2018.

Se veselimo vaše udeležbe,

Katedra in alumni sekcija TKOJ

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 10. december 2018 | v kategoriji: