Za obdobje:

[RAZPIS] Knafljeva in Tumova štipendija za študijsko leto 2018/2019

Študentke in študente obveščamo, da je uprava Knafljeve ustanove sprejela razpis za dodelitev Knafljeve in Tumove štipendije za študijsko leto 2018/2019.

20. februar 2018

[NAGRADA] Odprte prijave za Rektorjevo nagrado za naj inovacijo

Prijavijo se lahko skupine, kjer je vodja skupine študent ali alumni študent (do tri leta po zaključku študija), raziskovalec ali pedagoški delavec Univerze v Ljubljani.

16. februar 2018

[PROJEKT] Pridruži se projektu Kolegice v Ljubljani in povečaj svoje možnosti za zaposlitev!

Namen projekta Kolegice je mladim ženskam, iskalkam prve zaposlitve ali še študentkam, omogočiti zgodnji vstop v delovno okolje, in sicer na podlagi mentorskega svetovanja ter sodelovanja med uspešnimi zaposlenimi ženskami in dekleti, ki vstopajo na trg dela.

16. februar 2018

[AVDICIJA] Voditelj TV oddaje

Študent 1 letnika podiplomskega študija TV režije na AGRFT, Rok Hvala, išče voditelja svoje TV oddaje, katero je izbral za magistrski projekt.

15. februar 2018

[KONFERENCA] Mladinski svet Slovenije išče mladega delegata za Evropsko mladinsko konferenco

Mladinski svet Slovenije išče enega mladega delegat.

14. februar 2018

[TEKMOVANJE] Vseslovensko podjetniško tekmovanje POPRI

Ne pozabi, rok prijave na vseslovensko podjetniško tekmovanje POPRI je do 21. marca, do polnoči!

14. februar 2018

[PRIPRAVNIŠTVO] Facebook išče pripravnike za poletno delo v Londonu

Facebook išče pripravnike, ki so pripravljeni to poletje v Londonu skupaj s strategi medijskih vsebin skrbeti za aplikacije, kot so Facebook, Messenger, Instagram idr.

13. februar 2018

[NATEČAJ] Nagrada za najboljšo diplomsko oz. magistrsko nalogo s področja mladih za leto 2017

Mladinski svet Slovenije letos že devetič zaporedoma razpisuje natečaj za MSS nagrado za najboljšo diplomsko oziroma magistrsko nalogo s področja mladih za leto 2017.

12. februar 2018

[SEMINAR] Poslovni protokol s Ksenijo Benedetti

Pridite po odgovor na brezplačen 3 urni seminar o poslovnem protokolu s Ksenijo Benedetti, ki bo potekal v ponedeljek 12. marca 2018, ob 15. uri, na Fakulteti za upravo.

09. februar 2018

[PROSTO DELOVNO MESTO] Studio Moderna išče sodelavca za centralno planiranje.

Studio Moderna v oddelku za planiranje in upravljanje z zalogami išče sodelavca za centralno planiranje.

09. februar 2018