Za obdobje:

Poletno delo v oglaševalski agenciji

Vsi ki vas zanima delo v oglaševalski agenciji vabljeni, da se prijavite na razpisano delovno mesto za poletno delo.

16. junij 2017 | Obvestila

Danfoss Trata d.o.o. išče sodelavko/sodelavca za področje marketinga

Veliko mednarodno podjetje s poslovalnicami in tovarnami po vsem svetu Danfoss Trata d.o.o. išče sodelavko/sodelavca za področje marketinga, ki bi delo prevzel od sodelavke, ki je dobila druge zadolžitve.

15. junij 2017 | Obvestila

Štipendija za študij v tujini

Rotary klub Ljubljana vsako leto razpisuje štipendijo za študij v tujini. Z nagradnimi štipendijami želijo v Rotary klubu Ljubljana spodbujati uspešen študij in raziskovalno ter razvojno delo mladih v Ljubljani ali na priznanih visokošolskih ustanovah v tujini.

14. junij 2017 | Obvestila

Pomoč v tajništvu multinacionalnega podjetja

Objavljamo prosto delovno mesto za administrativno pomoč v tajništvu podjetju Studio Moderna.

02. junij 2017 | Obvestila

Alumni klub FDV je dobil svojega prvega predsednika

V sredo 31. maja 2017 je Alumni klub Fakultete za družbene vede razglasil prvega predsednika Alumni kluba FDV.​

02. junij 2017

Na konferenci Alumni kluba FDV izpostavili izjemen pomen in aktualnost družbene odgovornosti

V sredo 31. maja 2017 se je na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani v organizaciji Alumni kluba FDV odvila konferenca o družbeni odgovornosti. Na dogodku smo kot prvega predsednika Alumni kluba FDV razglasili Sandija Češka, diplomanta fakultete ter ustanovitelja in direktorja Studia Moderna.

02. junij 2017 | Dogodek, Alumni

Prosto delovno mesto

Podjetje Iskraemeco objavlja prosto delovno mesto.

31. maj 2017 | Obvestila

Prosto delovno mesto na področju inženiringa in proizvodnje

Veliko uspešno inženiring proizvodno podjetje, ki izvaja projekte na področju industrije in delno tudi gradbeništva doma in v tujini vabi v svoje vrste dva inženirja ali zelo tehnično usmerjena ekonomista, ki bosta delala kot pomočnika projektnih vodij v projektni komerciali.

30. maj 2017 | Obvestila

Karierni dan za Filozofsko fakulteto: PRIHODNOSTI BREZ HUMANISTOV NI!

Vabljeni na dogodek, ki je namenjen predstavitvi podjetij, vaši osebni predstavitvi podjetjem, medsebojnemu spoznavanju in navezovanju stikov in ustvarjanju priložnosti za sodelovanja v prihodnosti.

29. maj 2017 | Obvestila

Predstavitev razpisa za mlade raziskovalce

Karierni centri UL in univerzitetna služba za doktorski študij vabijo na predstavitev razpisa za kandidate za MLADE RAZISKOVALCE V LETU 2017.

29. maj 2017 | Obvestila