Slavnostne podelitve diplom in magisterijev

V mesecu februarju bo na Fakulteti za družbene vede potekale slavnostne podelitve diplom in magisterijev, med katerimi so tudi magistri/-ice statistike ter diplomanti/-ke predbolonjskega programa Sociologija, smer Družboslovna informatika.

1.2.2017 bo 10.00 in 13.00 uri podelitev diplom 4 magistrom/-icam univ. podiplomskega programa STATISTIKA. Predstavnica Katedre za Družboslovno informatiko in metodologijo na podelitvi bo doc. Dr. Bojana Lobe.

3.2.2017  ob 10.00 in 13.00 uri bo podelitev diplom 21 diplomantom/-kam univ. predbolonjskega programa Sociologija, smer Družboslovna informatika, in 1 diplomantu/ki visokošolskega strokovnega predbolonjskega  programa Družboslovna informatika. Predstavnici Katedre za Družboslovno informatiko in metodologijo na podelitvi bosta red. prof. dr. Valentina Hlebec in red. prof. dr. Tina Kogovšek.

17.2.2017 ob 10.00 in 13.00 uri bo podelitev diplom 10 diplomantom/-kam univ. predbolonjskega programa Sociologija, smer Družboslovna informatika. Predstavnica Katedre za Družboslovno informatiko in metodologijo na podelitvi bo izr. Prof. dr. Katja Lozar Manfreda.

Po prireditvi bo tudi zakuska, ki bo potekala v 1. nadstropju, pred predavalnico 20.

Vsem diplomantom in magistrom iskrene čestitke!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 27. januar 2017 | v kategoriji: Obvestilo