Gostovanje prof. Elif Uzgören z Univerze Dokuz Eylül iz Izmirja v Turčiji

Elif_web1Od 10. do 14. aprila 2017 je Katedra za mednarodne odnose gostila Elif Uzgören, profesorico mednarodnih odnosov na poslovni fakulteti Univerze Dokuz Eylül v Izmirju v Turčiji. Predavala je na dodiplomskem programu Evropske študije, in sicer pri predmetih Zunanji odnosi EU in Razvoj EU. Gostili sta jo prof. Maja Bučar in izr. prof. Ana Bojinović Fenko, srečala pa se je tudi z drugimi profesorji in raziskovalci Katedre za mednarodne odnose, s katerimi so se pogovarjali tudi o morebitnem sodelovanju v prihodnje.

Prof. Uzgören je predavateljica na Oddelku za mednarodne odnose na Poslovni fakulteti Univerze Dokuz Eylül . Doktorirala je iz politologije na Univerzi Nottingham. Njena raziskovalna področja so: mednarodna politična ekonomija, turška politika in evropske integracije.

Več o njenem delu si lahko preberete na spletni strani: http://debis.deu.edu.tr/akademik//index.php?cat=3&akod=20001633.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. april 2017 | v kategoriji: Predavanje