Slovenski kadrovski kongres 2017

SKK_mailchimp-bener-1200_440_2017Ste pripravljeni na digitalno transformacijo?

Vstopite v digitalni svet dela na osrednjem dogodku za kadrovske in HR strokovnjake, SLOVENSKEM KADROVSKEM KONGRESU 2017, 10. in 11. aprila 2017 v Portorožu, katerega osrednja tema bo digitalna transformacija v kadrovski funkciji.

Skupaj bomo iskali odgovore na izzivi, ki nam jih prinaša digitalni svet:

• kakšna je prihodnost dela in kakšna je prihodnost HR funkcije?
  • kako se digitalna transformacija odseva v praksi kadrovske funkcije?
  • kako se transformirajo tradicionalne organizacije?
  • katere prednosti in pasti prinaša digitalna transformacija?
  • kako dobro smo pripravljeni na digitalno transformacijo?

Kadrovska funkcija je postavljena naravnost v središče te transformacije, kjer mora odigrati vlogo glavnega navigatorja novega, digitalnega sveta. S tem se spreminja tudi vloga kadrovskega managerja in ključne HR veščine, vedenja in miselnost, ki jih potrebujemo za digitalni svet.

Kot partner kongresa fakulteta vsem zaposlenim in članom alumni kluba FDV omogoča ugodnejšo kotizacijo po ceni 310 EUR+ DDV (redna cena znaša 370 EUR + DDV). Za pridobitev kode s popustom pišite na alumni@fdv.uni-lj.si

Kongres organizirata Slovenska kadrovska zveza in Planet GV. Več na www.skkongres.si.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 17. marec 2017