Slavnostna podelitev nagrade Mentor leta 2016

Zaključni dogodek izbora Mentor leta 2016 bo v sredo 22. marca 2017 ob 19. uri na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

V letošnjem letu se je na poziv za vloge odzvalo kar 155 prijaviteljev, ki je skupaj nominiralo 101 mentorja. Za nagrado sta letos nominirana tudi dva profesorja s FDV, in sicer izr. prof. dr. Mitja Hafner Fink in doc. dr. Mojca Pajnik.

V okviru podelitve nagrad bo potekala tudi okrogla miza “Kaj pomeni biti dober mentor doktorskemu študentu?”, na kateri se bo Maja Ratej, novinarka Val202, ki bo tudi povezovala prireditev, pogovorila z zmagovalko ali zmagovalcem ter štirimi drugimi gosti:

• Dr. József Györkös, direktor ARRS,
  • Dr. Nedjeljka Žagar, prva slovenska dobitnica ERC Starting Grant,
  • Dr. Duška Kneževič Hočevar, Družbenomedicinski inštitut ZRC-SAZU,
  • Dr. Barbara Simončič, Mentorica leta 2015
  • in Mentor leta 2016 (?).

Prireditev bo spremljal tudi glasbeni program, od 20.30 ure dalje pa bo sledila pogostitev v avli fakultete.

Zaradi lažje organizacije se je za udeležbo na dogodku potrebno prijaviti preko spletnega obrazca na povezavi.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. marec 2017