Prikaži obvestila za kategorijo:

Vse kategorije
Dogodek
Karierni center

Za obdobje:

Razpisan je natečaj za 10.000 EUR

Vabjeni k sodelovanju v mednarodnem natečaju za pripravo najspektakularnejšega kulturnega dogodka. Izbranec natečaja bo nagrajen z 10.000 EUR.

22. februar 2017 | Obvestila

Prosto delovno mesto - študentsko delo

Danfoss Trata v okviru projekta razvoja platforme išče začasno študentsko pomoč za administracijo spletne platforme za izbiro/konfiguracijo izdelkov, ki jih pri načrtovanju sistemov ogrevanja potrebujejo projektanti in ostali deležniki.

22. februar 2017 | Obvestila

Razpis za študentsko delo - pisec besedil za spletno stran

Točka osveščanja o varni rabi interneta Safe.si išče študenta ali študentko novinarstva ali druge usmeritve, ki ga zanima internet, varna uporaba interneta in mobilnih naprav ter bi z veseljem pripravljal besedila za spleto stran www.safe.si.

Brezplačni dogodek - »3P - Pripravljeni na podjetniško pot?«

Vabljeni na brezplačni dogodek z naslovom "3P - Pripravljeni npodjetniko pot?", ki bo potekal dne 7. marca 2017 ob 16.00 uri v Veliki dvorani Fakultete za družbene vede.

21. februar 2017 | Obvestila

Vabilo na predstavitev zaposlitvenih možnosti v OZN

Vabljeni na dogodek Zaposlitvene možnosti v OZN, ki bo potekal dne 28. februarja 2017 ob 12.00 v predavalnici 16 FDV.

21. februar 2017 | Obvestila

Študentsko delo: pomoč pri arhiviranju dokumentov

Na Oddelku za reaktorsko fiziko na Inštitutu Jožef Štefan iščejo študenta za pomoč pri arhiviranju dokumentov.

16. februar 2017 | Obvestila

Vabilo k sodelovanju pri projektu PKP za študenta komunikologije

Fakulteta za upravo vabi k sodelovanju pri projektu Po kreativni poti do znanja k sodelovanju enega študenta, ki je vpisan na dodiplomski študijski program 1. stopnje Komunikologija.

16. februar 2017 | Obvestila

Podjetje Studio Moderna išče študenta za delo v marketingu

Podjetje Studio Moderna ponuja študentsko delo za daljše časovno obdobje za pomoč pri vsebinskem marketngu in prevajanju.

14. februar 2017 | Obvestila

Odprt je razpis za Kadrovski UP 2017

Vabljeni, da prijavite vaše delo na razpis za priznanje za najboljša znanstveno-raziskovalna dela s področja kadrovskega managementa.

13. februar 2017 | Obvestila

Tečaji učenja tujih jezikov v 2. semestru in v mesecu septembru študijskega leta 2016 / 2017

Za vse tiste, ki vas zanimajo tuji jeziki oz. za vse, ki želijo dopolniti svoje znanje tujih jezikov, smo v študijskem letu 2016/2017 pripravili ponudbo jezikovnih tečajev, ki jih bodo izvajali lektorji za tuje jezike.

09. februar 2017 | Obvestila