Prikaži obvestila za kategorijo:

Vse kategorije
Dogodek
Karierni center

Za obdobje:

Poletna šola

Med 3. in 6. julijem 2017 medijska hiša Energetika.NET v sodelovanju z Energijo plus organizira poletno šolo, na kateri bodo udeleženci dobili poglobljena znanja o komuniciranju, marketingu in novinarstvu v energetiki.

25. april 2017 | Obvestila

Prosto delovno mesto internetnega asistenta

Podjetje Studio Moderna ponuja na oddelku Interneta priložnost za delo na poziciji INTERNETNI ASISTENT (M/Ž) z odličnim poznavanjem programa Microsoft Excel.

21. april 2017 | Obvestila

Šudentsko delo v oddelku Trženje

Slovensko-nemška gospodarska zbornica Deutsch-Slowenische Industrie- und Handelskammer nudi študentsko delo v oddelku Tržnje s poudarkom na organizaciji dogodkov in spletnem marketingu.

20. april 2017 | Obvestila

Osmega Zaposlitvenega mostu se je udeležilo 150 študentov vseh programov

V torek 11. 4. 2017 je na Fakulteti za družbene vede potekal že 8. tradicionalni Zaposlitveni most. Osrednja tema letošnjega dogodka je bila digitalizacija in spremembe, ki jih le ta povzroča.

18. april 2017 | Dogodek

Vabilo na obisk agencije Luna TBWA

Vabljeni na obisk agencije Luna TBWA, ki bo dne 25. 4. 2017 ob 13.30 uri na Koprski 106a.

13. april 2017 | Obvestila

Prosto delovno mesto: Raziskovalec - študentsko delo ​

Competo d. o. o. je headhunting agencija, usmerjena v iskanje in selekcijo vodstvenega ter strokovnega kadra. Zagotavljamo celostno podporo pri iskanju, izboru in spremljanju novih sodelavcev.

12. april 2017 | Obvestila

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabijo na obisk UE LJUBLJANA

Vabljeni na obisk UE Ljubljana, kjer boste deležni kratke predstavitve pristojnosti in dela UE Ljubljana, nato sledi predstavitev kadrovskega področja in možnosti za sodelovanje.

10. april 2017 | Obvestila

Ustvarjalno razmišljanje. Inovativne rešitve. Timsko delo.

​V 24 urah boste ustvarili inovativno okolje namenjeno vsem študentom, ki si željo ustvarjati in s svojo kreativnostjo presegati ustaljene meje.

08. april 2017 | Obvestila

Imate podjetniško žilico in si želite soustvarjati zgodbo o uspehu?

Pridružite se mladi in prodorni ekipi, ki v sklopu skupine Studio Moderna Slovenija, razvija blagovno znamko Megabon.​

07. april 2017 | Obvestila

Prosto delovno mesto

Zadružna zveza Slovenije, z.o.o., išče sodelavca na področju odnosov z javnostmi in promocije. Pogoj je zaključena univerzitetna izobrazba novinarstva, ali absolventski staž.

06. april 2017 | Obvestila